Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Троянди Чайно-Гібридні

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Чайно-гібридні трояндиСаджанці Троянд Чайно-гібридні

 

Чайно-гібридні троянди - одна з найпопулярніших груп серед сучасних троянд.  Створив цей сорт французький селекціонер цих квітів Жан-Батист Андре Гійо.  Отримали їх в 1867 р, за допомогою схрещування ремонтантної і чайної троянди.  Перший сорт чайно-гібридних троянд "La France" вважається основним класу цієї групи.

 

 

Чайно-гібридні троянди - багаторічні рослини, які відрізняються високою якістю квітів, безперервністю цвітіння, і відмінно підходять для зрізання.  Ростуть кущем, який може бути більш струнким, компактним або розлогим.

 Середньорослі сорти досягають висоти 60-70 см., високорослі - 80-100 см. і більше, але практично не перевищують 250 см.

 Як правило, на пагоні троянди цвіте 1 квітка, рідше можуть бути суцвіття до 3-5 трояндочок.  Цвісти чайно-гібридна троянда може як 1 раз на сезон, так і кілька, - в залежності від сорту.

 У наш час відомо понад 10 000 сортів чайно-гібридних троянд.

 Ароматів, кольорів і відтінків кольорів цієї групи троянд - безліч.  Бутони частіше мають діаметр 10-14 см., густомахрові (50-60 і більше пелюсток), або махрові (25-35 пелюсток).

 У деяких країнах чайно-гібридні троянди споживачі знають як "Крупноквіткові".  Це синонім назві "ЧАЙНО-ГІБРИДНІ".

 Зараз ця група троянд є провідною і широко використовується в декоративних посадках, оранжереях для зрізання, а також найбільш популярна серед любителів вирощувати троянди в домашніх умовах: в саду або на клумбах.

При роботі з трояндами селекціонери приділяють велику увагу не тільки кольорам і формі рослини, аромату квітів, але і формі кущів, пропорціям квітів і куща, а також таким характеристикам, як стійкість до хвороб та морозів.

Вгору