Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Саджанці Смородини Червоної Обрати Тут

Багато хто знає, як виглядає Червона Смородина, знакомий її характерний кислий смак.  Ця ягода має безліч чудових властивостей, і є для людини джерелом необхідних вітамінів, мінералів і антиоксидантів, що мають важливе значення для організму.

Червона смородина відноситься до продуктів з низьким глікемічним індексом, тому її можна вживати без обмежень тим, хто дотримується дієти з метою схуднення.  Крім того, ягода містить багато поліфенолів, які видаляють шкідливі вільні радикали з організму.

Ягідки смородини можна вживати різними способами: у вигляді соків, джемів, варення, соусів, компотів або слабоалкогольних настоянок.

Соки, зроблені зі смородини, можна консервувати на зиму і зберігати в підвалі, а взимку додавати в чай.  З ягід можна створити надзвичайно ароматний, кисло-солодкий соус для м'яса.

Незвичайним продуктом, створеним з порічкових ягід, є також настойки, які після відповідної ферментації і бродіння стають ще корисніше, в них збільшується кількість антиоксидантів, що очищають організм від токсинів і зміцнюють кровоносні судини.

Вибирайте Якісні Здорові Саджанці Червоної Смородини (порічки) прямо зараз і їжте смачні і корисні ягоди багато років.


 

Вгору