Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Саджанці Лохини 2,5 роки Обрати Тут

Лохина 2,5 роки

          Лохина - це високорослий або низькорослий (в залежності від сорту) розлогий чагарник, ягоди якого мають темно-синій колір, зелену м'якіть, сік якої не забарвлює ваш рот і руки.

 

          Для посадки найчастіше купуються Саджанці Лохини 2-3 річного віку.  Дуже важливо, щоб саджанці росли в горщиках.  Тобто мали Закриту Кореневу Систему (ЗКС).

 

          Саме такі саджанці, вирощені в лабораторії за новітньою технологією In vitro, і пропонує своїм клієнтам Садовий Центр "Наталка".

 

          Ми гарантуємо якість посадкового матеріалу і 100% приживлюваність.  При отриманні наших Саджанців лохини вам потрібно тільки слідувати інструкції (яку Ви отримаєте разом із саджанцями) і збирати урожай!

 

          Культура Лохина Садова призначена для вирощування у відкритому грунті (на городі або в полі).  Вона любить кислі грунти, рясний полив і багато сонячного світла.  Якщо всього цього буде рослині досить, то і ягідки будуть смачними, солодкими і невеликою кислинкою (в залежності від сорту).

 

Для поліпшення врожайності кущів і смакових якостей ягідок, рекомендується висаджувати кілька кущів різного терміну дозрівання.  Прямо зараз, ви можете обрати різні сорти будь-якого віку і може в цьому році знімете перший урожай смачною і корисною ягоди - Лохина!

Вгору